TÜSİKON ` DAN GELECEK PARTİSİ GENEL BAŞKANI AHMET DAVUTOĞLU ` NA ANLAMLI ZİYARET

Üreticiler Sanayiciler ve İş Adamları Konfederasyonu (TÜSİKON ) Genel Başkanı Orhan BEŞİKTEPE ve heyeti Gelecek Partisi Genel...

Üreticiler Sanayiciler ve İş Adamları Konfederasyonu (TÜSİKON ) Genel Başkanı Orhan BEŞİKTEPE ve heyeti Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU’ na Parti Genel Merkezinde ziyarette bulundu.

Üreticiler ve Sanayiciler adına gerçekleştirilen ziyarette TÜSİKON Genel Başkanı Beşiktepe ve beraberindeki heyeti, Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU tarafından karşılandı. Heyetler arası görüşmelerin yapıldığı buluşmada, Tüsikon’un projeleri, üreticilerin ve sanayicilerin genel durumları ile ülkenin ekonomik şartları ele alındı. Ziyaretin önemine değinen Sayın DAVUTOĞLU, Türkiye için KOBİ’lerin önemine vurgu yaparak, özellikle üretim ve ihracat yapan işletmelerin artması gerektiğini, bu firmaların daha fazla desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Beşiktepe, yapılan ziyaret ile ilgili açıklamasında, bundan sonra düzenli aralıklar ile Siyasi Partileri, kurum ve odaları ziyarette bulunarak karşılıklı görüşme ve düşüncelerini aktaracaklarını belirtti. Ülkenin kalkınması için TÜSİKON olarak üzerlerine düşen görevi yapmaya gayret edeceklerini ifade etti.
Beşiktepe Sayın DAVUTOĞLU’na da gösterdikleri misafirperverlik ve duyarlılıkları için tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyorum.” Dedi

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Bir 7 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir