Türkiye’nin en büyük sanayi fuarı WIN EURASIA

WIN EURASIA, 08 – 11 Haziran 2022 / İstanbul Fuar Merkezi Endüstriyel 5G senaryoları Nokia iş birliğiyle...

WIN EURASIA, 08 – 11 Haziran 2022 / İstanbul Fuar Merkezi

Endüstriyel 5G senaryoları Nokia iş birliğiyle ilk kez İstanbul’da sergilenecek!

Türkiye’nin en büyük sanayi fuarı WIN EURASIA, Akıllı Otomasyon ve Üretim için 5G vizyonunu 8-11 Haziran 2022 tarihleri arasında İstanbul’a getiriyor.

Deutsche Messe ve Nokia, 5G alanında özellikle farklı endüstrilerin dönüşümüne katkı sağlayacak ortak çalışmaları teşvik etmeyi amaçlayan bir işbirliğine imza attılar. İstanbul Fuar Merkezi 2. Salonda yer alacak olan 5G Arena’da, Türkiye’de ilk defa çeşitli endüstriyel 5G senaryoları gerçekleştirilecek.

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Annika Klar, “Sektörün geleceğini şekillendirmek için dijital dönüşüm çok önemli. Zaman kaybetmeden bu teknolojileri üretime dahil eden sanayiciler, özellikle de KOBİ’ler rekabette önemli avantajlar elde edecekler. Deutsche Messe, Hannover’deki 1,5 milyon metrekarelik fuar alanımızı 5G ağı ile donatarak, 5G’nin önemini göstermeyi misyon edinmiştir. Bu misyonun gereği olarak Nokia ile yaptığımız işbirliği sayesinde geleceğin teknolojisini WIN EURASIA fuarında da göstereceğiz. WIN EURASIA 5G ARENA’da Türkiye’de ilk kez farklı konularda canlı 5G senaryolarını bir araya getireceğiz. Türk sanayisinin geldiği noktayı gözler önüne sereceğimiz için çok heyecanlıyız” dedi.

Nokia Türkiye Genel Müdürü Özgür Erzincan şunları söyledi: “WIN EURASIA 2022 için 5G teknoloji sağlayıcısı olarak seçilmek bizim için bir ayrıcalık. Yerel ve uluslararası ortaklarla birlikte, Türkiye’deki endüstriyel paydaşlara ve tüm fuar katılımcılarına 5G’nin faydalarını vurgulayabileceğimize inanıyorum. Nokia’nın bu konuda kapsamlı bir deneyimi var – dünya genelinde 74 ticari 5G şebekesi, 400’den fazla endüstriyel özel kablosuz müşteriyle birlikte çözümlerimiz üzerinde çalışıyor ve bu ortaklık, sahip olduğumuz bu deneyimi ve en son teknolojiyi Türkiye’de uygulamaya olan inancımızı göstermektedir.’

Bu muhteşem deneyimin bir parçası olmak için geç kalmadan satış temsilcilerimizle iletişime geçin!

Bize ulaşın:

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. bir Deutsche Messe Group firmasıdır.

BU FUARLAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.

​​Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş

Büyükdere Cad. Şarlı İş Merkezi No:103 B Blok Kat:5 34394 Mecidiyeköy – Şişli / İstanbul
Marka: WIN EURASIA
Mersis No: 0457054633600014
Tel.: +90 212 334 69 00

Söz konusu ticari e-posta, Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik’in 6. maddesinin 3. Fıkrasına dayanılarak veya elektronik ticari ileti alımına onay vermiş olmanız nedeniyle gönderilmiştir.

Gönderim listemizden çıkmak için buraya tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir