TURAN TEŞKİLATI GENEL MERKEZ YÖNETİMİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI AFET BÖLGELERİNDE SAHADA…

Turan Teşkilatı Genel Başkanı Neslihan Yürüksoy önderliğinde Genel Başkan Vekili Abdulkadir Arslan, Genel Başkan Yardımcısı ve Başdanışmanı...

Turan Teşkilatı Genel Başkanı Neslihan Yürüksoy önderliğinde Genel Başkan Vekili Abdulkadir Arslan, Genel Başkan Yardımcısı ve Başdanışmanı Mehmet Çiftçi, Van İl Başkanı. Ragıp Abbasîgil, Van İl Başkan vekili Mehmet Abbasîgil, Başkale İlçe Başkanı Kiramettin Tufan, Marmaris İlçe Başkanı Salih Çelik, Bodrum İlçe Başkanı Şafak Göktaş afet bölgelerinde Devletimiz tarafından oluşturulan kriz merkezleri ile koordineli çalışarak bölgede eksiklerin kayıpların acil ihtiyaçların belirlenmesi ve giderilmesi için vatandaşlarımızın yaralarına bir derece merhem olabilmek için çalışırken Türkiye Teşkilat Başkanımız Özgür Başpınar, Genel Başkan Yardımcısı Sosyal Yardımlaşma Başkanı Cudi Girbiyanoğlu ve Eskişehir İl Başkanlığımda bu çalışmalara destek olabilmek için yardım kampanyası başlatmıştır. Eskişehir Eskişehir İl Başkanı. Hasan Cakir İl Mali İşler Başkanı Ferit Uluçam ve İl Başkanı. Yrd. Nalan Karademir yardım merkezi koordinatörlüğünü üstlenerek afet bölgelerine yardımları göndermeye başlamıştır.

Açıklama yok.

Başkan Yürüksoy Turan Teşkilatı Ailesi olarak gerek Genel Merkez Yönetimi gerekse Bölge Başkanlarımız ve İl İlçe Başkanlarımızla elimizin uzandığı her yerdeyiz bu konuda duyarlı vatandaşlarımızın da desteğini bekliyoruz dedi.

ABDULLAH YİĞİT –ANKARA

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir