Özel Günlerinizde Memnun Olacağınız Bir Davetiye için, İnci Davetiye!

1984 yılında ismini alan firma 1978 yılında küçük bir işletme olarak başlamıştır. Bu küçük işletme içerisinde kartpostal...

1984 yılında ismini alan firma 1978 yılında küçük bir işletme olarak başlamıştır. Bu küçük işletme içerisinde kartpostal üretimi ile sektörüne adım atmanın yanı sıra zamanla ürün çeşitliliğine giderek daha birçok ürün üretmiştir. Bu kapsamda davetiye konusunda da oldukça bilgili olan ve müşterilerini bir hayli memnun eden firma her daim ilerlemeye ve en iyisini sunmaya da odaklıdır

Üretim sırasında kaliteden ödün vermeden sürekli olarak en iyisini sunmaya çalışan firma, ayrıca kendi bünyesinde de kaliteyi uygun fiyatlara satışa sunmaktadır. Kendi çalışma prensiplerine ve ilkelerine uygun olarak her daim yaptığı bu düzen, müşterilerini önemsediğini de kanıtlamaktadır.

Sizin Tarzınızı Bulunduran, İnci Davetiye!

Düğün davetiyesi ve diğer türlü, iş yeri açılışı davetiyeler gibi seçeneklerle birçok davetiye üretimi yapan firma, birçok tarza ve insana uygun seçenekler barındırmaktadır. Ancak tüm bunların aksine, sizlere özel tasarımlar da ortaya çıkarması ile anlamlı günlere göre seçimler yapmak isteyenlere uygun bir adımdır.

Tüm bunların yanı sıra satın alma işlemleri sırasında güvenli ödeme şeklinde ödeme yapabilme imkanı da sunmaktadır. Ayrıca satın alırken taksit yapabilme şansınız da vardır. Firma bu ve bunun gibi çoğu konuda müşterisinin yanında olmayı isteyip onun konforunu önemserken aynı zamanda da kendi disiplininden de ödün vermeden her daim büyük rahatlık olarak tanımlanmaktadır. Kargo işlemleri sırasında da yurt içerisinde kargo ücreti talebi bulunmamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir