Kaynanamın Vasiyeti çok sevildi

Kaynanamın Vasiyeti çok sevildi Azerbaycan’da komedi dalında en çok konser veren “Bu Şəhərdə” production birçok film yapımcılığı...

Kaynanamın Vasiyeti çok sevildi

Azerbaycan’da komedi dalında en çok konser veren “Bu Şəhərdə” production birçok film yapımcılığı ile birlikte yeni bir ilke imza attı. Seyircilerinin Türkiye’de de yoğun olduğunu ve sürekli yorumlar aldığını fark eden “Bu Şəhərdə” yapımcılığını üstlendiği “Kaynanamın vasiyeti” dizisini Türkçe dublaj yapmaya karar verdi. 7 bölümü yayınlanan dizinin sevilirse tüm bölümlerinde artık Türkçe dublaj da olacak.
Hatta gelecek dönemde Türkçe dizi ve film çalışmaları da yapılabilir.

“Kaynanamın vasiyeti” dizisi Azerbaycan’daki ilk Youtube dizisidir olma özelliği taşıyor. Ayrıca dizideki tüm karakterleri sadece iki kişi; Rafael Dadaşov ve Coşqun Rəhimov oynuyor.

Dizinin konusu ise şöyle:
“Mesme” adında kaynana hastalığa yakalanıyor. Mesme varlıklı ve zengin biri. Bu sebeple haberi duyan tüm akrabaları yani, oğlu, gelini, kızı, damadı, kız kardeşi, kardeşinin çocukları, hatta komşuları Mesmeye gözlerini dikmiş durumda. Onun akıbetinin nasıl olacağını ve kime neyi vasiyet edeceğini dört gözle bekliyorlar. Olayların nasıl cereyan edeceğini her hafta “Bu Şəhərdə”nin youtube kanalında yayınlanan “Kaynanamın vasiyeti” dizisini izleyerek haber alabilirsiniz. Herkese iyi seyirler!

MUSTAFA DENİZ-İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir