Gökhan Türkmen Harbiye’de unutulmaz bir konsere imza attı!

Eğlenceli ve keyifli uçuş anonsu ile giriş yapılan konserde, izleyiciler bu ilginç başlangıçta hem eğlendi hem de...

Eğlenceli ve keyifli uçuş anonsu ile giriş yapılan konserde, izleyiciler bu ilginç başlangıçta hem eğlendi hem de alkışlarıyla coşkuya eşlik etti. Rocknroll ve funk şarkısı ‘Heyecan’ ile muhteşem bir açılış yapan sanatçı izleyicilerden performansıyla tam not aldı. Son albümü 7’nin yanı sıra ‘Aşktır’, ‘Lafügüzaf’, ‘Mavi’ gibi en sevilen şarkılarını da seslendiren sanatçıya sahnede, 8 profesyonel dansçı eşlik etti.

Bayhan Prodüksiyon organizasyonuyla pandemi koşulları dikkate alınarak gerçekleşen konserde Gökhan Türkmen 31 sevilen şarkısını seslendirdi. Sanatçı, yaklaşık 2.5 saat sahnede kalarak, yüksek enerjisi ile binlerce kişinin coşku dolu anlar yaşamasını sağladı. Her şarkı için özel olarak hazırlanan videolar, sahnenin arkasındaki led ekranlarda gösterilerek zengin bir görsel şölen oluşturuldu.

Konserin ikinci bölümünde tek başına gitarı ile sahnede şarkılarını en sade ve yalın hali ile seslendiren Gökhan Türkmen’e Harbiye’yi dolduran binlerce kişilik koro hep bir ağızdan eşlik etti.

Yıllardır sahnede birlikte çalıştığı müzisyen dostları ile geçmişten günümüze renkli bir müzikal ziyafet sunan Gökhan Türkmen, unutulmaz konserlerinden birine daha imza atarak hafızalardaki yerini aldı.

Hazal Kaya, Mustafa Mert Koç, Yağızkan Dikmen, Defne Samyeli, Duygu Sarışın gibi ünlülerin de izlemeye geldiği konserde sanatçı, “Bugün burada olmak çok güzel. Kötü geçen 1,5-2 seneyi düşünürsek burada sevdiğim insanlarla, ailemle ve tabii ki çok değerli müzisyen  dostlarımla bir arada olmak çok kıymetli. Ben çok şanslı olduğumu düşünüyorum.; ama bu şansı da çok çalışarak, güzel insanlar biriktirerek yarattığımı düşünüyorum… bunun en güzel örneği olarak tam şu an karşımda duruyorsunuz, çok güzelsiniz…İyi ki varsınız…” dedi.

Konserin finalini 7 albümünün çıkış şarkısı Şerefine ve kendisine eşlik eden dansçıları ile eğlenceli bir şekilde yapan Gökhan Türkmen, Harbiye izleyicisinin katılımı ile unutulmaz bir gösteriye konfetiler eşliğinde imza attı. Türkmen, seyircinin yoğun isteği üzerine sahneye yeniden çıkarak ‘Aşk Lazım’ ile gecenin kapanışı yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir