EYYÜBİYE’DE TARİHİ GÜN. DOĞALGAZ VERİLMEYE BAŞLANDI

EYYÜBİYE’DE TARİHİ GÜN. DOĞALGAZ VERİLMEYE BAŞLANDI. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un yoğun çabalarıyla ilçede başlayan doğalgaz alt...

EYYÜBİYE’DE TARİHİ GÜN. DOĞALGAZ VERİLMEYE BAŞLANDI.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un yoğun çabalarıyla ilçede başlayan doğalgaz alt yapı çalışmalarının ardından ilk etapta 5 mahalleye doğalgaz verilmeye başlandı.

Bir 2 kişi ve iç mekan görseli olabilir

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un yoğun çabalarıyla ilçede başlayan doğalgaz alt yapı çalışmalarının ardından ilk etapta 5 mahalleye doğalgaz verilmeye başlandı. Eyyübiyedeki vatandaşların en büyük taleplerinden biri olan doğalgaz ilçede mahallelere verilmeye başlandı. Başkan Mehmet Kuş’un yoğun çabalarıyla geçtiğimiz aylarda ilk meşalenin yakılması ve alt yapı çalışmalarının başlamasının ardından ilçede güneyden kuzeye olacak şekilde mahallelere doğalgaz verilmeye başlandı. Hayati Harrani, Ruha, Süleymanşah, Asya ve Eyüpkent mahallelerini kapsayan çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Hayati Harrani mahallesindeki bir hanede temsili tören düzenlendi. İlk vananın açılıp, ateşin yakılmasından önce düzenlenen programa; Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri, Zemzem Gülender Açanal, Eyyübiye Kaymakamı Adem Ünal, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Haliliye İlçe Başkanı İbrahim Eyüpoğlu, AK Parti Grup Başkanvekili Faruk Bayuk, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Kadın Kolları Başkanı Gülten Balcı, Gençlik Kolları Başkanı Hamza Göktaş, Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları, Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Kestop, Hayati Harrani Mahalle Muhtarı Fethi Kaya, Bölge muhtarları, parti yönetim kurulu üyeleri ile bölge sakinleri katıldı. Düzenlenen protokol konuşmalarının ardından temsili olarak belirlenen eve geçen protokol üyeleri ilk olarak doğalgaz vanasını açtı. Daha sonra ilk ateşi yakan Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, doğalgazın ilçeye hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Bir 1 kişi, ayakta ve iç mekan görseli olabilir

Doğalgaz programında konuşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş,” Söz vermiştik ve sözümüzü tuttuk. Yapamaz, doğalgazı Eyyübiye’ye getiremez diyenler oldu. Ama bizler inanıyorduk ve biliyorduk. Gece gündüz demeden çalıştık. İlk etapta 5 mahallemize verilecek doğalgazı güneyden kuzeye olacak şekilde ilçe geneline yaymak için de gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Doğalgaz ilçemize hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Bir 2 kişi görseli olabilir

Bugünün Eyyübiye için tarihi bir gün olduğunu belirten AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz da,”Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Kuş’u gayretli ve programlı çalışmasından dolayı tebrik ederim. Geçen geldiğimizde de açılış töreni vardı. Bugün yine önemli bir çalışma olan doğalgaz törenindeyiz. Eyyübiye’nin ihtiyaçları bir bir giderilmeye devam ediliyor. Başkanımızı gayretli çalışmasından dolayı kutlarım.” Dedi.

Bir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Belediye Başkanlarıyla el ele verip, çalışmaya devam ettiklerini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise şunları söyledi;” Mehmet Kuş başkanımla el ele verip, ilçemize hizmet etmeye devam ediyoruz. Eyyübiye’deki birçok talep bir bir yerine getiriliyor. Gece gündüz demeden Eyyübiye için ve Şanlıurfa için çalışmayı sürdürüyoruz.” Şeklinde konuştu.

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Doğalgazın Eyyübiye’ye hayırlı olmasını dileyen AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ise şunları söyledi;” bugün Eyyübiye için çok önemli bir gün. Doğalgazın Eyyübiye’ye getirilmesindeki çabalarından ve emeklerinden dolayı Başkanımız Mehmet Kuş’u canı gönülden tebrik ediyorum. “

Bir 8 kişi görseli olabilir

Doğalgazın bir hayal olduğunu ancak bunun AK Belediyeler ile hayalden çıktığını belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ise,” Eskiden Harran’a su geldiğinde tabir kullanılırdı. Zılgıt çalmak. Bugün Eyyübiye için hayal olarak gösterilen doğalgaz evlerimizle buluşturuyoruz. Emeklerinden ve çalışmalarından Belediye Başkanımızı tebrik ederim.” İfadelerini kullandı.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve kalabalık görseli olabilir

Doğalgazın Eyyübiye’ye hayırlı olmasını dileyen Milletvekili Zemzem Gülender Açanal ise,” Doğalgaz ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Eyyübiye herşeyin en güzeline layık. Kütüğünde Eyyübiye yazan biri olarak ne kadar mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Başkanımız Mehmet Kuş ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” Dedi.

Bir 13 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Etkinlikte konuşan Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, AKSA Doğalgaz Bölge Müdürü Muhammed Nezih Ural, Muhtarlar Dernek Başkanı Mehmet Kestop ve Hayati Harrani Mahalle Muhtarı Fethi Kaya da doğalgazın ilçeye hayırlı uğurlu olmasını dileyerek emeklerinden dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a teşekkür etti.

Bir 7 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir