Bodrum Antik Tiyatro’da Simge rüzgarı esti!

Sevilen sanatçı Simge, 9 Temmuz 2024 tarihinde Bodrum Antik Tiyatro’da muhteşem bir konserle hayranlarına unutulmaz bir gece...

Sevilen sanatçı Simge, 9 Temmuz 2024 tarihinde Bodrum Antik Tiyatro’da muhteşem bir konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Kerkisolfej Organizasyonu ve Kral Pop Radyo’nun medya sponsorluğunda gerçekleşen konserde Simge, enerjisi ve coşkusuyla Bodrum’u salladı.

Tüm biletlerin tükendiği ve adeta bir “sold out” gecede sevenleriyle buluşan Simge, sahneye lacivert mini bir elbise ile çıktı. Yaz turnesine bomba gibi bir giriş yapan sanatçı, şarkılarıyla Antik Tiyatro’yu ayağa kaldırdı.

“Aşkın Olayım”, “Yakışıklı”, “Ben Bazen” gibi hit şarkılarını seslendiren Simge, bu yaza damga vuran “Önümüz Yaz” şarkısını da hayranlarıyla birlikte söyledi. Coşkulu bir atmosferde gerçekleşen konserde Simge, muhteşem bir performans sergiledi.

Sahnedeki enerjisi ve coşkusunun yanı sıra giyim tarzıyla da dikkat çeken Simge, tarzıyla da göz kamaştırdı. Konser sonrası sosyal medya platformlarında da büyük beğeni toplayan Simge, Bodrum’da unutulmaz bir gece yaşattı.

Yoğun konser takvimine devam eden Simge, temposuna ara vermeden sevenleriyle buluşmaya devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir